Access Bars

Niecałe 30 lat temu powstał zabieg o nazwie Access Bars. Jest to delikatny dotyk 32 punktów na głowie, który – jak dowiódł w badaniach neurobiolog dr Jeffrey Fannin – wprowadza mózg w stan taki jak w czasie medytacji. Uspokojenie myśli, klarowność sytuacji i celów, wewnętrzny spokój… to tylko niektóre korzyści. Chcesz z tego korzystać? Przyjdź na Klasę Bars i naucz się jak to robić!

CZYM JEST ACCESS BARS® ?

Access Bars® to bezinwazyjny, a zarazem niezwykle dynamiczny zabieg podczas którego uwalniają się utrwalone przez nas decyzje, wzorce zachowań, emocje, opinie i oceny dotyczące różnych sfer życia ( m in. kreatywność, zdrowie, ciało, finanse, świadomość, własny potencjał). Sesja trwa ok 90min w ciszy, osoba dająca jest przy Tobie i delikatnie dotyka punktów na głowie.

JAKIE SĄ EFEKTY KORZYSTANIA Z ACCESS BARS® ?

DLA KOGO JEST ACCESS BARS® ?

Access Bars® jest odpowiedni zarówno dla dorosłych jak i dzieci. W wielu krajach wykorzystywany przez terapeutów pracujących w obszarze leczenia depresji, uzależnień, zaburzeń odżywiania przynosząc ulgę oraz poprawę już po pierwszych sesjach. Jest doskonałym uzupełnieniem innych technik i terapii werbalnych.

Procesy zachodzące w mózgu podczas zabiegu, zostały potwierdzone naukowo a proces Access Bars® otrzymał Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała w Stanach Zjednoczonych (National Certyfication Board for Therapeutic Massage and Bodywork).

GDZIE I KIEDY?

JAK BĘDZIE PRZEBIEGAŁO SZKOLENIE?

Ukończenie kursu daje niezbędne podstawy do uczestnictwa w innych szkoleniach proponowanych przez Access Consciousness®

CZAS TRWANIA SZKOLENIA: 1 dzień

KOSZT SZKOLENIA:

970PLN

485PLN

Osoby powtarzające szkolenie

Nieodpłatnie

Dzieci i młodzież do 16 lat (w obecności rodzica)

PROWADZENIE SZKOLENIA

Katarzyna Przyszewska – Facilitator Access Consciousness: Bars® , Facelift® & Body Process®; Trenerka osobistego wzrostu, wykorzystująca w swoim warsztacie dobrodziejstwa wielu metod. Ambasadorka techniki ROAR (USA), Facylitator Access Consciusness i praktyk Theta Healing. Niebywale skuteczna w tym co robi – pomaga uwolnić mentalne i energetyczne blokady zatrzymujące życie w opcji „pauza”. Cały czas poszerza swój warsztat i techniki pracy, tłumaczka książek oraz spotkań o pieniądzach i odzyskiwaniu osobistej wolności.

Wszystko w życiu przychodzi z łatwością, radością i glorią!