Akademia Finansów Osobistych


Zmień niewidoczne skrypty finansowe i
żyj jak chcesz!

Powodem wielu Twoich problemów finansowych jest jedna osoba: Ty.
Dlatego zamiast obwiniać okoliczności, rząd, kryzys… popatrz na to, co możesz zmienić.
Jeśli nie jesteś zadowolona ze swojej sytuacji finansowej i masz odwagę, aby spojrzeć w lustro,
odkryjesz jedną nieuniknioną prawdę: problemem i rozwiązaniem jesteś TY.


Wartość tego treningu pochodzi
nie z kolejnych porad i nowych trendów, a z jego użyteczności czyli
ze zmiany w Twoim podejściu do pieniędzy.

Co jeśli możesz....

 • świadomie decydować na co przeznaczać pieniądze, zamiast mówić “w sumie to nawet nie wiem ile wydałam w ubiegłym miesiącu”
 • zbudować świadomość, niezachwiany spokój i rozsądek w podejmowaniu decyzji finansowych, widząc je w krótko- i długoterminowej perspektywie
 • robić oba powyższe bez strachu? Zgadnij? Możesz! W treningu nauczysz się dokonywać własne wybory, wolne od uwarunkowań przeszłości, rodziny i otoczenia oraz tworzyć życie jakie zawsze pragnęłaś mieć

Uwolnisz swoje niewidzialne skrypty finansowe

czyli „zazwyczaj nieświadome, międzypokoleniowe przekonania na temat pieniędzy”, które rozwinęły się w dzieciństwie i wpływają na całe Twoje dzisiejsze zachowanie. Te przekonania są niezwykle potężne i kiedy je rozpoznasz i uwolnisz się spod ich działania, zmieni się całe Twoje życie, nie tylko finansowe!

PROGRAM
AKADEMII FINANSÓW OSOBISTYCH

Moduł 1:
Uzdrowienie – rozpoznaj i odpuść trudną przeszłość

Rozpoznasz i uzdrowisz ukryte korzenie oraz wzorce rodzinne swoich zachowań finansowych. Zidentyfikujesz i odpuścisz zablokowane emocje, lojalność rodową i strach o pieniądze. Uwolnisz potężny nieuświadomiony opór wyzwalany przeszłością, który zaprogramował twój poziom bogactwa, pewności siebie i satysfakcji z życia. Zamienisz „domyślny” program zamożności oparty na doświadczeniach twoich rodziców, na swój nowy program i zyskasz bardziej efektywne podejście do finansów.

Moduł 2:
Wiara – uwierz w siebie i znajdź swoją drogę

Otworzysz się na wyższy poziom spełnienia finansowego i osobistego oraz wyznaczysz rzeczywiste, angażujące cele, zamiast wyznaczać sobie „zbyt małe”, aby miały znaczenie albo „za duże”, aby były osiągalne. Odnajdziesz i uwolnisz wewnętrzny opór wyzwalany dużymi celami. Odkryjesz i oczyścisz źródło wstydu, poczucia winy, i wątpliwości w siebie oraz frustracji spowodowanej obecnym impasem w Twoim życiu. Nauczysz się realizować kolejne kroki na swojej drodze do spełnia.

Moduł 3:
Moc – odwaga i pewność siebie w działaniu

Uzdrowisz opór przed pokazaniem się światu i wejdziesz na wyższy poziom pewności siebie z energią prawdziwego lidera oraz entuzjazmem do działania. Uwolnisz schemat działania na małą skalę, bycia „niewidzialną” w życiu i biznesie, tendencję do zaniżania wartości swoich usług oraz brak poczucia własnej mocy. Wykonasz osobistą głęboką pracę dla realnego rozwiązania wewnętrznego zwątpienia w siebie po to, abyś mogła zabłysnąć autentyczną pewnością siebie, realizując się z entuzjazmem.

Moduł 4:
Przyspieszenie – wewnętrzna motywacja i działanie

Nauczysz się konsekwentnie wdrażać w życie swoje cele i marzenia poprzez systematyczne działanie i wzmocnienie wewnętrznej motywacji. Rozpracujesz i uwolnisz opór przed działaniem, postępem i sukcesem. Będziesz nie do zatrzymania jak pędząca lokomotywa. Jednocześnie wzmocnisz swoje ugruntowanie, moc twórczą i obudzisz energię lidera. Uwolnisz się od auto sabotażu, rozpraszaczy, perfekcjonizmu i odwlekania, co pozwoli na widoczny postęp w realizacji twoich celów.


Czy przeczytanie kolejnego poradnika zmieni Twoje nawyki finansowe?
Raczej nie.

A odkrycie własnych nieświadomych nawyków i wykonanie uwalniających je ćwiczeń?
Zdecydowanie TAK!

W czasie treningów rozbroimy Twoje „niewidzialne skrypty” dotyczące pieniędzy, przeprogramujesz stare przekonania finansowe i stworzysz swoje zasady, które pozwolą ci prowadzić zamożne życie, wolne od poczucia winy i wstydu.

Z każdym treningiem, w miarę wykonywania ćwiczeń, Twoja wizja zamożnego życia zacznie się materializować. Moim życzeniem dla Ciebie jest, abyś na koniec treningów była całkowicie pewna siebie, nie przepraszała za to, jak chcesz żyć i pozwoliła sobie pokazać swoją wspaniałość światu!

Opinie Uczestników:

“Jestem bardzo wdzięczna za ten warsztat. Ciężko mi słowami wyrazić swoją wdzięczność. Jestem totalnie wyprana ale totalnie szczęśliwa. Byłam na wielu różnych warsztatach i szkoleniach, a ta jedna rzecz wracała ciągle do mnie i nie wiedziałam co to jest, nie mogłam dotrzeć do sedna bo było tam za dużo strachu. Jestem wdzięczna wszystkim uczestnikom, bo czułam wasze wsparcie. Jestem dużo dużo lżejsza i tak się czuję.”

Jadwiga

“Przed zajęciami czułem ogromny ciężar aby jechać do dodatkowej pracy, a teraz zrobiło się dużo lżej i wiem, że muszę „pozamiatać i mieć załatwione” to też takie moje nowe podejście: działam, mam zrobione i mam wolna głowę. Z tych zajęć zapamiętałem wszystkie swoje odpowiedzi na ćwiczenia, dobrze że mam to na kartce i będę mógł do tego wrócić.”

Maciej

“Cieszę się, że mogłam skorzystać z tego szkolenia. Dużo rzeczy mi się wyjaśniło, tak na dobrą sprawę ja o tym wiedziałam, ale nie mogłam tego poskładać do kupy, więc to było mi potrzebne. Cieszę się że mogłam uczestniczyć i to wszystko przeżyć, bo rozjaśniło mi to taką ”czarna masę” która była wokół mnie. I czuję spokój, spokój, zdecydowanie spokój. Ustąpiło spięcie, które ostatnio mocno czułam, jest mi lżej i błogo.”

Emilka

“Ja w ogóle nie zdawałam sobie sprawy że takie coś się dzieje! Kasia! Ja żyłam życiem moich rodziców, w ogóle tego nie świadoma. Tyle czasu straciłam. Jak dobrze że przyszłam na te zajęcia! Cieszę się że już jestem wolna”

Magda

“Uświadomiłam sobie, że ja chcę mieć w swoim życiu taką radochę, czuję się spokojna, wyciszona, lekka. Tak. Jest po prostu super <3”

Monika

“Czuję się taka wypełniona i cały czas jest w tym ruch i to mi się bardzo podoba. Ruszyły te zastoje i w tej chwili czuję takie pulsowanie, rytm i przepiękne uczczenie bycia wypełnioną i poczucie swojej wyjątkowości. Przepływ energii.”

Joanna

MOŻLIWOŚCI UDZIAŁU

BASIC

16 treningów

2×30 min
konsultacje 1:1

1×90 min
sesje 1:1

indywidualny mentoring na czas trwania Akademii


INWESTYCJA:

2.100 PLN

OPTIMUM

16 treningów

2×30 min
konsultacje 1:1

1×90 min
sesje 1:1

indywidualny mentoring na czas trwania Akademii


INWESTYCJA:
3.100 PLN

VIP

16 treningów

2×30 min
konsultacje 1:1

3×90 min
sesje 1:1

indywidualny mentoring na czas trwania Akademii


INWESTYCJA:
5.100 PLN

Zapisz się:


  PROWADZĄCA

   

   

  Katarzyna Przyszewska

  terapeutka pracy z ciałem oraz Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), Facylitator Access Consciousness®, Praktyk m. in. Theta Healing®, ROAR®, EFT.

  Od 2014 r. prowadzę kobiety w odnalezieniu siebie, swoich talentów, aby z radością spełniały się w życiu.

  Nie ważne jak wielu metod już próbowałaś, ze mną możesz:
  – rozwiązać pilne, kosztowne i bolesne problemy z jakimi się zmagasz (i nic nie działa)
  – odkryć i przekroczyć ukryte blokady, opór, uwarunkowania przeszłości i odwlekanie
  – odzyskać pewność siebie, chęć działania i radość życia

  Poprowadzę Cię do odnalezienia swojej mocy, entuzjazmu działania i realizacji marzeń – życia w satysfakcji, radości i spełnieniu.

  Jestem upartym praktykiem, a to co proponuję sprawdziło najlepiej się w mojej osobistej transformacji. Zmiana jakiej pragniesz jest na wyciągnięcie ręki, zatem…
  Rozkwitaj w życiu – po to tutaj jesteś!

  Często zadawane pytania:

  Akademia Finansów Osobistych to autorski program składający się z 16 treningów (czyli ćwiczeń z Twoim aktywnym udziałem) realizowanych online na platformie zoom. Najefektywniej działa udział w czasie rzeczywistym we czwartki, g. 18.00-20.00.
  Dokładne daty znajdziesz w kalendarzu: https://katarzynaprzyszewska.com/kalendarz/.

  Każdy trening składa się z elementów:
  1) wprowadzenie do ćwiczenia z kalibracją skali 0-10 przez Uczestnika,
  2) trening właściwy ze spersonalizowanym ćwiczeniem,
  3) sprawdzenie rezultatu treningu w skali 0-10 przez Uczestnika, podsumowanie spotkania.

  Na czym polegają ćwiczenia w czasie treningów?
  Na czas trwania treningów najlepiej założyć zeszyt na osobiste notatki, monitorowanie swoich postępów.
  Ćwiczenia polegają na:
  1) wprowadzeniu w temat treningu oraz przejście przez ćwiczenie, które ujawnia nieświadomy nawyk działający w Twoim życiu 
  2) odkrycie nieświadomego nawyku/ skryptu oraz zanotowanie specyficznych słów, emocji, odczuć z ciała z tym związanych oraz ocena intensywności w skali 0-10
  3) zastosowanie techniki ciało-umysł, która jest jak fizyczny wyłącznik nawyku/ skryptu. Technika, którą pracujemy jest oparta na uwalnianiu zablokowanego przepływu energii na meridianach czyli działa poniżej kontroli umysłu (na gadzi umysł oraz podświadomość) i  jest nieco podobna do EFT
  4) sprawdzenie skuteczności ćwiczenia w skali 0-10
  5) wzmocnienie nowej, działającej dla Ciebie postawy i postrzegania.

  Przeczytaj jakie problemy odchodzą po przejściu przez treningi (pytanie nr 3) oraz zapoznaj się z przeciwwskazaniami (pytanie nr 4).

  Kurs Akademia Finansów Osobistych jest dla osób, które chcą zarabiać więcej i żyć lepiej oraz są zmotywowane do aktywnego udziału (samo oglądanie/słuchanie ćwiczeń nic nie zmieni!). Trening – jak w siłowni – aby był rezultat wymaga Twojego aktywnego udziału.

  Jeśli po przeczytaniu pytań  3 i 4 wahasz się, umów się na konsultację indywidualną (30 min online z wideo), sprawdzę w rozmowie czy ten program będzie najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb.

  Z treningów wydatnie skorzystasz w każdej z poniższych sytuacji:

  • Wykorzystywałaś już wiele metod, strategii, kursów, szkoleń, poradników i nadal nie widzisz po nich realnej zmiany w życiu i swojej sytuacji finansowej
  • Chcesz zarabiać więcej, ale nie upominasz się o podwyżkę/ gratyfikację za dodatkową pracę
  • Zadowalasz się nagrodą słowną „jesteś super, bardzo dziękuję” – kiedy inni dostają pieniądze
  • Umniejszasz wartość swojej pracy biorąc niższe stawki lub wykonując pracę za darmo
  • Sabotujesz swoje działania –  odwlekasz, opóźniasz, działasz przeciwko sobie i swoim zarobkom 
  • Wyznaczasz cel/podążasz za marzeniem tylko po to, aby w tym utknąć – potem oceniasz siebie i  kręcisz się w kółko 
  • Robisz postępy, aby zaraz się cofnąć (i obwiniasz za to siebie)
  • Jesteś świetna w tym co robisz,  ale odgrywasz szarą myszkę, chcesz się wyróżniać, ale czujesz przed tym opór lub niechęć 
  • Zarządzanie pieniędzmi, domowy budżet, księgowość wywołuje w Tobie negatywne emocje lub nie  lubisz tego robić  
  • Oszczędzasz pieniądze do pewnej kwoty, a potem impulsywnie wszystko wydajesz (często na zbędne, nieprzydatne rzeczy) 
  • Kupujesz aby poprawić sobie nastrój (a potem czujesz się z tym fatalnie, obwiniasz siebie)
  • Wydajesz więcej niż zarabiasz (i unikasz spojrzenia na swoją sytuację finansową)
  • Wykonanie określonej pracy zajmuje Ci zdecydowanie więcej czasu niż innym
  • Nie masz czasu dla rodziny i przyjaciół, bo ciągle pracujesz chcąc zapewnić im godziwe życie 
  • Odmawiasz sobie nawet drobnych przyjemności (uważasz, że Cię nie stać, kiedy faktycznie  zarabiasz całkiem dobrze)
  • Szukasz mocnych wrażeń w hazardzie lub grach, zakładach i widzisz jak niszczy to Twoją relację z najbliższymi i rujnuje budżet
  • Ciągle zamartwiasz się swoją sytuacją finansową lub przygotowujesz na najgorsze 
  • Nie masz pojęcia o swoich przychodach i kosztach życia np. ile płacisz za czynsz czy kredyt, bo zajmuje się tym druga połowa
  • Doświadczyłeś trudnej sytuacji finansowej (osobistej lub w rodzinie, u rodziców lub dziadków) takiej jak: bankructwo, kradzież, konfiskata, zajęcie majątku, oszustwo, kara podatkowa, zajęcie konta itp. – co po dziś dzień kładzie się cieniem na Twój stosunek do pieniędzy i zarabiania oraz Twojego poczucia wartości
  • Zainwestowałaś całe swoje zaangażowanie, czas, energię w przedsięwzięcie, które ostatecznie nie udało się (i była to sromotna porażka – finansowa i osobista)
  • Dorastałaś w środowisku pełnym niedostatku i biedy lub/i przekonań, że ludzie bogaci są źli
  • Dorastałaś w środowisku, gdzie nie poświęcano Ci tyle uwagi na ile zasługujesz lub podcinano skrzydła 

  Jeśli przynajmniej na jedno ze zdań odpowiedziałaś TAK – skorzystasz na aktywnym udziale w kursie! Zapraszam bardzo serdecznie!

  Nie skorzystasz z zajęć jeśli przynajmniej jedno z poniższych zdań dotyczy Ciebie, bądź ze sobą szczera czytając:

  • Nie mam gotowości na chwilowy dyskomfort w czasie trwania treningu dotyczący dostrzeżenia nieprzyjemnych emocjonalnie wspomnień lub nierozwiązanych zdarzeń z przeszłości
  • Uwielbiam pozytywne myślenie i nie wyobrażam sobie wracać do jakiegoś trudnego wydarzenia, wolę je zamienić w wyobraźni na ładniejsze, nie chcę do tego wracać, w końcu i tak tego nie zmienię
  • Oczekuję, że sam udział w kursie (słuchanie/ oglądanie bez aktywnego wykonania ćwiczeń) spowoduje zmianę w moim życiu
  • Nie mam motywacji do dokonania realnej zmiany w swoim życiu
  • Nie chce mi się działać, niech kurs zrobi to za mnie, w końcu za niego zapłaciłam 😉
   – jak w siłowni, możesz zapłacić za karnet, ale patrząc jak inni ćwiczą nie zobaczysz progresu u siebie
  • Nie radzę sobie z własnymi emocjami, np. zalewa mnie złość, szał i nie wiem, co się ze mną dzieje (nie pamiętam tego co mówiłaś lub robiłaś) 
  • Jestem w trakcie leczenia psychiatrycznego lub innego leczenia psychicznego
  • Mam silną traumę, która zaburza normalne funkcjonowanie w życiu (w takiej sytuacji lepszym rozwiązaniem są spotkania indywidualne)
  • Mam depresję, uzależnienie od narkotyków, chorobę dwubiegunową, maniakalną, zaburzenia nastroju, problemy z kontrolą impulsów lub inne trudności emocjonalne lub behawioralne
  • Jestem świadkiem zdarzenia i zeznaję w sprawie dotyczącej traumatycznego zdarzenia [uczestnictwo w kursie może spowodować, że wcześniej żywe lub traumatyczne wspomnienia wyblakną, co może niekorzystnie wpłynąć na Twoją zdolność do dostarczania informacji/zeznań w sprawie]

  Jeśli przynajmniej jedno zdanie masz na TAK – to nie jest kurs dla Ciebie.

  Płatność za cały program jest z góry w całości na numer konta podany w emailu zwrotnym po zapisie.

  Tak. Każdy trening oparty jest na pomiarze zmiany przed i po ćwiczeniu oraz Twojej satysfakcji z zajęć.
  Jeśli po wzięciu udziału w trzech pierwszych spotkaniach, trening nie spełni Twoich oczekiwań, zgłoś to na email kontakt@katarzynaprzyszewska.com a zwrócę Ci wpłatę.

  Dostęp do nagrań masz na dwa miesiące od daty ostatniego treningu. Największe rezultaty z treningów masz robiąc go z energią grupy, stąd krótki czas na realizację ćwiczeń.

  Już teraz dokonaj skoku kwantowego
  i uwolnij emocje i blokady finansowe!