/** * The header for our theme * * This is the template that displays all of the section and everything up until
*/ if ( ! defined( 'ABSPATH' ) ) { exit; } // Exit if accessed directly do_action('apollo13framework_before_html'); ?> zz pieniądze i obfitość - Katarzyna Przyszewska

Pieniądze i obfitość

Pieniądze są dla wielu ludzi drażliwym tematem. Dlaczego? Większości z nas nikt nie nauczył w młodości tego, jaka jest prawdziwa natura pieniędzy, jak postępować z kapitałem i jak zarządzać finansami. Wywnioskowaliśmy to i nauczyliśmy się obserwując najbliższych. Dlatego w dorosłym życiu bardzo często działamy nieświadomie powielając schematy, przekonania oraz poziom zamożności bliskich. 

Pieniądze są dla wielu ludzi drażliwym tematem. Dlaczego? Większości z nas nikt nie nauczył w młodości tego, jaka jest prawdziwa natura pieniędzy, jak postępować z kapitałem i jak zarządzać finansami. Wywnioskowaliśmy to i nauczyliśmy się obserwując najbliższych. Dlatego w dorosłym życiu bardzo często działamy nieświadomie powielając schematy, przekonania oraz poziom zamożności bliskich. 

Pamiętaj, pracując ze mną z finansami robisz to, czego nie robi 95% ludzi. Zobacz: dochody, dług, oszczędności to nadal duży temat tabu. Wykonując osobistą pracę z finansami uporządkujesz energię i wyjdziesz ze starych uwarunkowań – dokonasz osobistego skoku kwantowego.

Konsultacja indywidualna

Klarowność – Strategia – Działanie

Jeśli nie wiesz, od czego zacząć i zastanawiasz się, czy współpraca ze mną to coś dla Ciebie – zapraszam na indywidualną konsultację, podczas której zdiagnozuję gdzie leży punkt zapalny oraz w oparciu o moją najlepszą wiedzę, zaproponuję dla Ciebie dalsze działania. Klarowność sytuacji, w jakiej jesteś teraz to pierwszy i kluczowy krok do upragnionej zmiany i poprawy jakości Twojego życia.

  • spotkanie online video
  • czas trwania: 40-90 min
  • 0 PLN

 

Mój Mount Everest

Sięgaj z odwagą po marzenia i realizuj plany!

Zmierzasz do miejsc, gdzie nikogo wcześniej nie było? Odkrywasz nowe horyzonty, masz ogromne plany, cele i równie wielką odpowiedzialność. Stawiasz czoła wyzwaniom, czasowi i materii, a czynnik ludzki „nie nadąża za prędkością światła Twojej myśli”. Często jesteś z tym sam…

Indywidualne wsparcie i mentoring dla Wielkich Zdobywców szyte na miarę indywidualne pakiety spotkań, gdzie przejdziesz przez to, co wydawało się niemożliwe spełniaj swoje marzenia, osiągaj cele, realizuj plany.

Zakres współpracy ustalany w czasie konsultacji indywidualnej.

Sprawdź kursy online

Finanse

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Mówią o mnie

Z całego serca polecam szkolenia u Kasi Przyszewskiej, która jest przesympatyczną, ciepłą I pełną radości osobą. Kursy odbywają się w kameralnej atmosferze gdzie każdy ma możliwość wyciągnięcia dla siebie możliwie największej dawki wiedzy i nabycia nowych umiejętności. Po szkoleniu Access Bars I Access Facelift mogę powiedzieć, że dzieją się cuda. Nie tylko u mnie ale u także u osób ze mną powiązanych. Rodzina i znajomi na których praktykuje te delikatne masaże jest zachwycona. Jak może być jeszcze lepiej?
Acces Bars_Warszawa

Asia Starnasia

Przypadek ponoć nie istnieje
Kiedyś FB wyświetlił mi informację o warsztacie Access Bars, który miała poprowadzić Katarzyna Przyszewska Nigdy wcześniej nie słyszałam o Barsach, ale po krótkiej rozmowie z Kasią, wiedziałam że chcę wziąć udział w tym warsztacie. Dzięki Kasi Barsy zagościły na dobre w moim życiu  (a potem za moim pośrednictwem także w życiu innych osób). To wyjątkowy proces, a Katarzyna Przyszewska doskonale wprowadza w jego arkana.
W tej dziewczynie jest MOC Zdecydowanie polecam kursy u niej. A dodatkowo świetnie organizuje cykliczne spotkania praktyków na których wymieniamy się Barsami lub Faceliftem
Acess_Bars_1

Agnieszka Karasińska - Kupis

Kasia potrafi zaskoczyć swoją osobowością jak i umiejętnościami. Byliśmy u Kasi na dwóch szkoleniach. Wiedzę tam nabytą używamy do dziś w naszych gabinetach (wraz z małżonką zajmujemy się refleksologią.) Gdyby nie odległość jaka nas dzieli to z pewnością byśmy się dużo częściej spotykali i dzielili pozytywną energią. Cieszę się Kasiu, że cię poznałem.
Andrzej Wilk

Andrzej Wilk

Access Bars
Katarzyna Przyszewska

Adres gabinetu:
ul. Nowy Świat 22 lok. 1

Kontakt:
+48 698 469 374

E-mail:

kontakt@katarzynaprzyszewska.com
katarzyna.przyszewska@gmail.com