Kobiecość i związki

Związki kto nie tylko relacja z partnerem, rodziną czy znajomymi.

Pierwszy i najważniejszy związek mamy z samym sobą. To jest związek od którego wszystko się zaczyna i do którego wszystko się sprowadza. Ale co możesz zrobić, kiedy porada „kochaj siebie” wydaje się być nieznaną planetą a „uzdrów swoje dzieciństwo” napawa przerażeniem lub nic nie pamiętasz?

Możesz odkryć i zmienić wraz ze mną, dokonując swojej wewnętrznej transformacji i otwierając serce i dojść do miejsca gdzie jesteś w wartościowym, trwałym, pełnym szacunku, zaufania, bliskości, wdzięczności, uznania i autentyczności związku ze SOBĄ. A wówczas te jakości przenoszą się na inne relacje: związek z partnerem, rodzicami, znajomymi, na swoją pracę, biznes oraz relację ze światem.

Obejrzyj wideo „Kobiecość i związki” i zobacz co jest możliwe, jeśli zależy Ci, aby budować wartościowe relacje przez duże R.

Konsultacja indywidualna

Klarowność – Strategia – Działanie

Jeśli nie wiesz, od czego zacząć i zastanawiasz się, czy współpraca ze mną to coś dla Ciebie – zapraszam na indywidualną konsultację, podczas której zdiagnozuję gdzie leży punkt zapalny oraz w oparciu o moją najlepszą wiedzę, zaproponuję dla Ciebie dalsze działania. Klarowność sytuacji, w jakiej jesteś teraz to pierwszy i kluczowy krok do upragnionej zmiany i poprawy jakości Twojego życia.

  • spotkanie online video
  • czas trwania: 40-90 min
  • 0 PLN

 

Rozkwitaj w życiu!

6 spotkań transformacyjnych 1:1

Jesteś zdeterminowana do zmiany i chcesz przejść z punktu w którym jesteś teraz do realizacji swoich pragnień i szukasz trwałych, kompleksowych rozwiązań dostosowanych dokładnie do Twoich potrzeb?

W czasie 6 spotkań transformacyjnych dokonasz kwantowej zmiany (której być może wcześniej szukałaś w książkach, kursach i programach) i:

  • oczyścisz największe blokady trzymające Twoje życie w impasie
  • odzyskasz połączenie ze sobą oraz swoimi pragnieniami i celami oraz usuniesz opór przed zmianą
  • otrzymasz narzędzia do wdrożenia w życie, aby mieć skuteczną strategię działania i tworzyć życie jakiego chcesz
  • dostaniesz całe moje wsparcie i doświadczenie, aby łatwo dokonać zmiany

Współpracę rozpoczynamy od konsultacji indywidualnej, która odkryje pierwotne przyczyny Twoich blokad, uzyskasz klarowność oraz określisz swoje cele.

Na tej podstawie powiem Ci, co należy zrobić, aby życie rozwinęło się w upragnionym kierunku. Wybierzesz czy chcesz wyruszyć w tą podróż ze mną.

>>> WYPEŁNIJ ANKIETĘ <<<
[https://forms.gle/vQ6xtk1ocQ2faMxH8]
i przekonaj się czy współpraca ze mną jest dla Ciebie.

Sprawdż kursy online

Poczucie własnej wartości

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Intymność ze sobą – intymność ze światem

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Manifestacja kobiecej mocy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Mówią o mnie

Z całego serca polecam szkolenia u Kasi Przyszewskiej, która jest przesympatyczną, ciepłą I pełną radości osobą. Kursy odbywają się w kameralnej atmosferze gdzie każdy ma możliwość wyciągnięcia dla siebie możliwie największej dawki wiedzy i nabycia nowych umiejętności. Po szkoleniu Access Bars I Access Facelift mogę powiedzieć, że dzieją się cuda. Nie tylko u mnie ale u także u osób ze mną powiązanych. Rodzina i znajomi na których praktykuje te delikatne masaże jest zachwycona. Jak może być jeszcze lepiej?
Acces Bars_Warszawa

Asia Starnasia

Przypadek ponoć nie istnieje
Kiedyś FB wyświetlił mi informację o warsztacie Access Bars, który miała poprowadzić Katarzyna Przyszewska Nigdy wcześniej nie słyszałam o Barsach, ale po krótkiej rozmowie z Kasią, wiedziałam że chcę wziąć udział w tym warsztacie. Dzięki Kasi Barsy zagościły na dobre w moim życiu  (a potem za moim pośrednictwem także w życiu innych osób). To wyjątkowy proces, a Katarzyna Przyszewska doskonale wprowadza w jego arkana.
W tej dziewczynie jest MOC Zdecydowanie polecam kursy u niej. A dodatkowo świetnie organizuje cykliczne spotkania praktyków na których wymieniamy się Barsami lub Faceliftem
Acess_Bars_1

Agnieszka Karasińska - Kupis

Kasia potrafi zaskoczyć swoją osobowością jak i umiejętnościami. Byliśmy u Kasi na dwóch szkoleniach. Wiedzę tam nabytą używamy do dziś w naszych gabinetach (wraz z małżonką zajmujemy się refleksologią.) Gdyby nie odległość jaka nas dzieli to z pewnością byśmy się dużo częściej spotykali i dzielili pozytywną energią. Cieszę się Kasiu, że cię poznałem.
Andrzej Wilk

Andrzej Wilk