Sesje 1:1

Moje życie nie wygląda tak, jakbym chciała...

Czujesz, że Twoja obecna sytuacja życiowa Cię przytłacza? Potrzebujesz zmiany, ale zupełnie nie wiesz, od czego zacząć? Próbowałaś już wielu technik, ale nadal szukasz trwałego rozwiązania swoich problemów? Czujesz, że masz wewnętrzną blokadę, opór lub brak Ci motywacji do działania? 

Jeśli jesteś zdeterminowana do zmiany i chcesz przejść z punktu w którym jesteś do realizacji swoich pragnień, szukasz trwałych, kompleksowych rozwiązań dostosowanych dokładnie do Twoich potrzeb zapraszam Cię na cykl 5 spotkań transformacyjnych, podczas których z moim wsparciem: 

  • odkryjesz i przyczyny przekroczysz trudności i oczyścisz blokady, 
  • połączysz się ze swoimi pragnieniami i celami 
  • otrzymasz skuteczną strategię działania na stworzenie upragnionej, nowej jakości Twojego życia
  • dostaniesz całe moje wsparcie, doświadczenie i zaangażowanie, aby łatwo dokonać zmiany.

Sesja ROAR

Jeżeli już całkiem dobrze znasz siebie, widzisz postępy, jakie zrobiłaś przez ostatnie miesiące lub lata, być może uczestniczyłaś już w wielu szkoleniach i warsztatach, ale czujesz, że jest coś nieokreślonego i tajemniczego, co wciąż blokuje Twoją całkowitą ekspresję siebie, radość i spełnienie w życiu… i chcesz to przekroczyć…
przyjdź na sesję techniką ROAR®, dzięki której:

  • usuniesz głęboko zapisane przekonania zatrzymujące Twój wzrost,
  • przejdziesz z niemożliwości do działania
  • z łatwością odzyskasz swoją wewnętrzną moc i przeniesiesz się na wyższy poziom realizacji i spełnienia.

Sesja na żywo 1:1

Jeśli pragniesz ukoić skołatane nerwy, potrzebujesz głębokiego relaksu, a może chcesz się otworzyć i opowiedzieć o trapiących Cię problemach we wspierającej przestrzeni oraz zobaczyć rzeczy z innej perspektywy –

zapraszam Cię na indywidualną sesję 1:1 Acces Bars (lub Access Facelift), podczas której doświadczysz głębokiego odprężenia, uwolnisz stres i zbędny balast emocjonalny, odzyskasz jasność myślenia i zdolność kreacji swojej upragnionej rzeczywistości.

Sesja na żywo w Warszawie – (90min + 30min czas dodatkowy)

Indywidualna konsultacja
“Klarowność - strategia - działanie"

Jeśli nie wiesz, od czego zacząć i zastanawiasz się, czy współpraca ze mną to coś dla Ciebie – zapisz się na indywidualną konsultację “Klarowność – strategia – działanie”, podczas której, w oparciu o moją najlepszą wiedzę, zdiagnozuję gdzie leży punkt zapalny i zaproponuję dla Ciebie dalsze działania. 

Klarowność sytuacji, w jakiej jesteś to pierwszy, kluczowy, krok do upragnionej zmiany i poprawy jakości Twojego życia. 

bezpłatne spotkanie – 45 min

Mówią o mnie

Z całego serca polecam szkolenia u Kasi Przyszewskiej, która jest przesympatyczną, ciepłą I pełną radości osobą. Kursy odbywają się w kameralnej atmosferze gdzie każdy ma możliwość wyciągnięcia dla siebie możliwie największej dawki wiedzy i nabycia nowych umiejętności. Po szkoleniu Access Bars I Access Facelift mogę powiedzieć, że dzieją się cuda. Nie tylko u mnie ale u także u osób ze mną powiązanych. Rodzina i znajomi na których praktykuje te delikatne masaże jest zachwycona. Jak może być jeszcze lepiej?

Acces Bars_Warszawa

Asia Starnasia

Przypadek ponoć nie istnieje
Kiedyś FB wyświetlił mi informację o warsztacie Access Bars, który miała poprowadzić Katarzyna Przyszewska Nigdy wcześniej nie słyszałam o Barsach, ale po krótkiej rozmowie z Kasią, wiedziałam że chcę wziąć udział w tym warsztacie. Dzięki Kasi Barsy zagościły na dobre w moim życiu  (a potem za moim pośrednictwem także w życiu innych osób). To wyjątkowy proces, a Katarzyna Przyszewska doskonale wprowadza w jego arkana.
W tej dziewczynie jest MOC Zdecydowanie polecam kursy u niej. A dodatkowo świetnie organizuje cykliczne spotkania praktyków na których wymieniamy się Barsami lub Faceliftem
Acess_Bars_1

Agnieszka Karasińska - Kupis

Kasia potrafi zaskoczyć swoją osobowością jak i umiejętnościami. Byliśmy u Kasi na dwóch szkoleniach. Wiedzę tam nabytą używamy do dziś w naszych gabinetach (wraz z małżonką zajmujemy się refleksologią.) Gdyby nie odległość jaka nas dzieli to z pewnością byśmy się dużo częściej spotykali i dzielili pozytywną energią. Cieszę się Kasiu, że cię poznałem.
Andrzej Wilk

Andrzej Wilk