/** * The header for our theme * * This is the template that displays all of the section and everything up until
*/ if ( ! defined( 'ABSPATH' ) ) { exit; } // Exit if accessed directly do_action('apollo13framework_before_html'); ?> zz rozkwitaj w życiu! - Katarzyna Przyszewska

Spotkania transformacyjne

Rozkwitaj w życiu!

Czujesz, że Twoja obecna sytuacja życiowa Cię przytłacza? Potrzebujesz zmiany, ale zupełnie nie wiesz, od czego zacząć? Próbowałaś już wielu technik, ale nadal szukasz trwałego rozwiązania swoich problemów? Czujesz, że masz wewnętrzną blokadę, opór lub brak Ci motywacji do działania? 

Jesteś zdeterminowana do zmiany i chcesz przejść z punktu w którym jesteś teraz do realizacji swoich pragnień i szukasz trwałych, kompleksowych rozwiązań dostosowanych dokładnie do Twoich potrzeb?
W czasie 6 spotkań transformacyjnych dokonasz kwantowej zmiany (której być może wcześniej szukałaś w książkach, kursach i programach) i: 

 • oczyścisz największe blokady trzymające Twoje życie w impasie
 • odzyskasz połączenie  ze sobą oraz swoimi pragnieniami i celami oraz usuniesz opór przed zmianą
 • otrzymasz narzędzia do wdrożenia w życie, aby mieć skuteczną strategię działania i tworzyć życie jakiego chcesz
 • dostaniesz całe moje wsparcie i doświadczenie, aby łatwo dokonać zmiany

Współpracę rozpoczynamy od konsultacji indywidualnej, która odkryje pierwotne przyczyny Twoich blokad, uzyskasz klarowność oraz określisz swoje cele.

Na tej podstawie powiem Ci, co należy zrobić, aby życie rozwinęło się w upragnionym kierunku. Wybierzesz czy chcesz wyruszyć w tą podróż ze mną.

>>> WYPEŁNIJ ANKIETĘ <<<
i przekonaj się czy współpraca ze mną jest dla Ciebie.

Konsultacja indywidualna

Klarowność – Strategia – Działanie

Jeśli nie wiesz, od czego zacząć i zastanawiasz się, czy współpraca ze mną to coś dla Ciebie – zapraszam na indywidualną konsultację, podczas której zdiagnozuję gdzie leży punkt zapalny oraz w oparciu o moją najlepszą wiedzę, zaproponuję dla Ciebie dalsze działania. Klarowność sytuacji, w jakiej jesteś teraz to pierwszy i kluczowy krok do upragnionej zmiany i poprawy jakości Twojego życia.

 • spotkanie online video
 • czas trwania: 40-90 min
 • 0 PLN

Spotkajmy się osobiście

Wyjątkowe spotkania indywidualne na żywo w Warszawie. W czasie spotkania możesz skorzystać z całej mojej wiedzy, doświadczenia i przestrzeni terapeutycznej i otrzymać sesję:

Access Bars® lub Access Facelift® lub Access Body Process®


Odbudujesz i wzmocnisz swój kontakt ze sobą, uwolnisz się od zapętlonych w głowie myśli. Gębko zrelaksujesz ciało i doświadczysz głębokiego spokoju w ciele i klarowności umysłu.

Spotkanie na żywo w Warszawie – (90min + 30min czas dodatkowy)

Nie ma trudnych spraw

Odpuść przeszłość i śmiało idź przez życie!

Są sprawy poufne, o których nie mówisz i nie chcesz mówić, ale czujesz wyraźnie i wiesz, że one są. Skrywane sekrety przeszłości od których nie możesz się uwolnić; wstydliwe problemy, których nikt nie rozumie; bolesne sprawy. Chcesz to uwolnić, pożegnać, iść dalej w życiu. Nie musisz już dłużej być z tym sama. Możemy o tym porozmawiać i uwolnić. Jest na to przestrzeń – pełna empatii, wsparcia i transformacji.

Teraz jest ten czas, aby uwolnić się z ograniczeń i iść śmiało przez życie! Możemy dokonać trwałej i głębokiej przemiany,

 • usuniesz ukryte przekonania zatrzymujące Twój wzrost
 • przejdziesz z niemożliwości do ekscytacji i działania
 • podniesiesz swoje wibracje i przyciągniesz do siebie to czego pragniesz
 • odzyskasz wolność i połączenie ze sobą i otworzysz serce

Klarowność sytuacji, w jakiej jesteś to pierwszy, kluczowy, krok do upragnionej zmiany i poprawy jakości Twojego życia. 

Zakres współpracy ustalany na konsultacji indywidualnej.

Mówią o mnie

Z całego serca polecam szkolenia u Kasi Przyszewskiej, która jest przesympatyczną, ciepłą I pełną radości osobą. Kursy odbywają się w kameralnej atmosferze gdzie każdy ma możliwość wyciągnięcia dla siebie możliwie największej dawki wiedzy i nabycia nowych umiejętności. Po szkoleniu Access Bars I Access Facelift mogę powiedzieć, że dzieją się cuda. Nie tylko u mnie ale u także u osób ze mną powiązanych. Rodzina i znajomi na których praktykuje te delikatne masaże jest zachwycona. Jak może być jeszcze lepiej?

Acces Bars_Warszawa

Asia Starnasia

Przypadek ponoć nie istnieje
Kiedyś FB wyświetlił mi informację o warsztacie Access Bars, który miała poprowadzić Katarzyna Przyszewska Nigdy wcześniej nie słyszałam o Barsach, ale po krótkiej rozmowie z Kasią, wiedziałam że chcę wziąć udział w tym warsztacie. Dzięki Kasi Barsy zagościły na dobre w moim życiu  (a potem za moim pośrednictwem także w życiu innych osób). To wyjątkowy proces, a Katarzyna Przyszewska doskonale wprowadza w jego arkana.
W tej dziewczynie jest MOC Zdecydowanie polecam kursy u niej. A dodatkowo świetnie organizuje cykliczne spotkania praktyków na których wymieniamy się Barsami lub Faceliftem
Acess_Bars_1

Agnieszka Karasińska - Kupis

Kasia potrafi zaskoczyć swoją osobowością jak i umiejętnościami. Byliśmy u Kasi na dwóch szkoleniach. Wiedzę tam nabytą używamy do dziś w naszych gabinetach (wraz z małżonką zajmujemy się refleksologią.) Gdyby nie odległość jaka nas dzieli to z pewnością byśmy się dużo częściej spotykali i dzielili pozytywną energią. Cieszę się Kasiu, że cię poznałem.
Andrzej Wilk

Andrzej Wilk

Access Bars
Katarzyna Przyszewska

Adres gabinetu:
ul. Nowy Świat 22 lok. 1

Kontakt:
+48 698 469 374

E-mail:

kontakt@katarzynaprzyszewska.com
katarzyna.przyszewska@gmail.com