Poczucie pewności siebie

Moją misją jest wspierać osoby które naprawdę chcą przekroczyć miejsce, w którym utknęły. Pragną odmienić swoje życie, odzyskać pełnię swojej mocy i potencjału, po to, aby osiągać swoje cele maksymalnie szybko i skutecznie bez dalszej straty czasu. Jeśli jesteś zdecydowana zaangażować się i działać –
czytaj dalej.

Poczucie własnej wartości jest fundamentalnym elementem, który pozwala nam odnosić sukcesy w życiu prywatnym i zawodowym, podążać za tym, co podpowiada serce i prawdziwie cieszyć się życiem.

Jeśli czujesz, że odwlekasz, sabotujesz, unikasz, jesteś ciągle zajęta, niepewna siebie i boisz się krytyki – dusisz to, kim prawdziwie jesteś i najwyraźniej „coś” nie działa w twoim życiu tak, jak należy. 

W przypadku, gdy chcesz to zmienić przyjrzymy się temu, co kieruje twoim wewnętrznym podświadomym kompasem i czy jest to dla ciebie korzystny kierunek. Z moją pomocą odnajdziesz i uwolnisz blokady oraz wyjdziesz z impasu. Pozwoli Ci to odzyskać osobistą moc, entuzjazm, energię i działać. 

Konsultacja indywidualna

Klarowność – Strategia – Działanie

Jeśli nie wiesz, od czego zacząć i zastanawiasz się, czy współpraca ze mną to coś dla Ciebie – zapraszam na indywidualną konsultację, podczas której zdiagnozuję gdzie leży punkt zapalny oraz w oparciu o moją najlepszą wiedzę, zaproponuję dla Ciebie dalsze działania. Klarowność sytuacji, w jakiej jesteś teraz to pierwszy i kluczowy krok do upragnionej zmiany i poprawy jakości Twojego życia.

  • spotkanie online video
  • czas trwania: 40-90 min
  • 0 PLN

 

Nie ma trudnych spraw

Odpuść przeszłość i śmiało idź przez życie!

Są sprawy poufne, o których nie mówisz i nie chcesz mówić, ale czujesz wyraźnie i wiesz, że one są. Skrywane sekrety przeszłości od których nie możesz się uwolnić; wstydliwe problemy, których nikt nie rozumie; bolesne sprawy. Chcesz to uwolnić, pożegnać, iść dalej w życiu. Nie musisz już dłużej być z tym sama. Możemy o tym porozmawiać i uwolnić. Jest na to przestrzeń – pełna empatii, wsparcia i transformacji.

Teraz jest ten czas, aby uwolnić się z ograniczeń i iść śmiało przez życie! Możemy dokonać trwałej i głębokiej przemiany,

  • usuniesz ukryte przekonania zatrzymujące Twój wzrost
  • przejdziesz z niemożliwości do ekscytacji i działania
  • podniesiesz swoje wibracje i przyciągniesz do siebie to czego pragniesz
  • odzyskasz wolność i połączenie ze sobą i otworzysz serce

Zakres współpracy ustalany na konsultacji indywidualnej.

Sprawdż kursy online

Poczucie własnej wartości

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Intymność ze sobą – intymność ze światem

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Manifestacja kobiecej mocy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Mówią o mnie

Z całego serca polecam szkolenia u Kasi Przyszewskiej, która jest przesympatyczną, ciepłą I pełną radości osobą. Kursy odbywają się w kameralnej atmosferze gdzie każdy ma możliwość wyciągnięcia dla siebie możliwie największej dawki wiedzy i nabycia nowych umiejętności. Po szkoleniu Access Bars I Access Facelift mogę powiedzieć, że dzieją się cuda. Nie tylko u mnie ale u także u osób ze mną powiązanych. Rodzina i znajomi na których praktykuje te delikatne masaże jest zachwycona. Jak może być jeszcze lepiej?
Acces Bars_Warszawa

Asia Starnasia

Przypadek ponoć nie istnieje
Kiedyś FB wyświetlił mi informację o warsztacie Access Bars, który miała poprowadzić Katarzyna Przyszewska Nigdy wcześniej nie słyszałam o Barsach, ale po krótkiej rozmowie z Kasią, wiedziałam że chcę wziąć udział w tym warsztacie. Dzięki Kasi Barsy zagościły na dobre w moim życiu  (a potem za moim pośrednictwem także w życiu innych osób). To wyjątkowy proces, a Katarzyna Przyszewska doskonale wprowadza w jego arkana.
W tej dziewczynie jest MOC Zdecydowanie polecam kursy u niej. A dodatkowo świetnie organizuje cykliczne spotkania praktyków na których wymieniamy się Barsami lub Faceliftem
Acess_Bars_1

Agnieszka Karasińska - Kupis

Kasia potrafi zaskoczyć swoją osobowością jak i umiejętnościami. Byliśmy u Kasi na dwóch szkoleniach. Wiedzę tam nabytą używamy do dziś w naszych gabinetach (wraz z małżonką zajmujemy się refleksologią.) Gdyby nie odległość jaka nas dzieli to z pewnością byśmy się dużo częściej spotykali i dzielili pozytywną energią. Cieszę się Kasiu, że cię poznałem.
Andrzej Wilk

Andrzej Wilk