Pewność siebie

Moją misją jest wspierać osoby które naprawdę chcą przekroczyć miejsce, w którym utknęły. Pragną odmienić swoje życie, odzyskać pełnię swojej mocy i potencjału, po to, aby osiągać swoje cele maksymalnie szybko i skutecznie bez dalszej straty czasu. Jeśli jesteś zdecydowana zaangażować się i działać –
czytaj dalej.

Poczucie własnej wartości jest fundamentalnym elementem, który pozwala nam odnosić sukcesy w życiu prywatnym i zawodowym, podążać za tym, co podpowiada serce i prawdziwie cieszyć się życiem.

Jeśli czujesz, że odwlekasz, sabotujesz, unikasz, jesteś ciągle zajęta, niepewna siebie i boisz się krytyki – dusisz to, kim prawdziwie jesteś i najwyraźniej „coś” nie działa w twoim życiu tak, jak należy. 

W przypadku, gdy chcesz to zmienić przyjrzymy się temu, co kieruje twoim wewnętrznym podświadomym kompasem i czy jest to dla ciebie korzystny kierunek. Z moją pomocą odnajdziesz i uwolnisz blokady oraz wyjdziesz z impasu. Pozwoli Ci to odzyskać osobistą moc, entuzjazm, energię i działać. 

Indywidualna konsultację “Klarowność - strategia - działanie

Jeśli nie wiesz, od czego zacząć i zastanawiasz się, czy współpraca ze mną to coś dla Ciebie – zapisz się na indywidualną konsultację “Klarowność – strategia – działanie”, podczas której, w oparciu o moją najlepszą wiedzę, zdiagnozuję gdzie leży punkt zapalny i zaproponuję dla Ciebie dalsze działania. Klarowność sytuacji, w jakiej jesteś to pierwszy, kluczowy, krok do upragnionej zmiany i poprawy jakości Twojego życia. 

bezpłatne spotkanie – 45 min

5 kroków do wolności

Jeśli jesteś zdeterminowana do zmiany i chcesz przejść z punktu w którym jesteś do realizacji swoich pragnień, szukasz trwałych, kompleksowych rozwiązań dostosowanych dokładnie do Twoich potrzeb zapraszam Cię na cykl 5 spotkań transformacyjnych, podczas których z moim wsparciem: 

  • odkryjesz i przyczyny przekroczysz trudności i oczyścisz blokady, 
  • połączysz się ze swoimi pragnieniami i celami 
  • otrzymasz skuteczną strategię działania na stworzenie upragnionej, nowej jakości Twojego życia
  • dostaniesz całe moje wsparcie, doświadczenie i zaangażowanie, aby łatwo dokonać zmiany.

Sprawdż kursy online

Poczucie własnej wartości

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Intymność ze sobą – intymność ze światem

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Manifestacja kobiecej mocy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Mówią o mnie

Z całego serca polecam szkolenia u Kasi Przyszewskiej, która jest przesympatyczną, ciepłą I pełną radości osobą. Kursy odbywają się w kameralnej atmosferze gdzie każdy ma możliwość wyciągnięcia dla siebie możliwie największej dawki wiedzy i nabycia nowych umiejętności. Po szkoleniu Access Bars I Access Facelift mogę powiedzieć, że dzieją się cuda. Nie tylko u mnie ale u także u osób ze mną powiązanych. Rodzina i znajomi na których praktykuje te delikatne masaże jest zachwycona. Jak może być jeszcze lepiej?
Acces Bars_Warszawa

Asia Starnasia

Przypadek ponoć nie istnieje
Kiedyś FB wyświetlił mi informację o warsztacie Access Bars, który miała poprowadzić Katarzyna Przyszewska Nigdy wcześniej nie słyszałam o Barsach, ale po krótkiej rozmowie z Kasią, wiedziałam że chcę wziąć udział w tym warsztacie. Dzięki Kasi Barsy zagościły na dobre w moim życiu  (a potem za moim pośrednictwem także w życiu innych osób). To wyjątkowy proces, a Katarzyna Przyszewska doskonale wprowadza w jego arkana.
W tej dziewczynie jest MOC Zdecydowanie polecam kursy u niej. A dodatkowo świetnie organizuje cykliczne spotkania praktyków na których wymieniamy się Barsami lub Faceliftem
Acess_Bars_1

Agnieszka Karasińska - Kupis

Kasia potrafi zaskoczyć swoją osobowością jak i umiejętnościami. Byliśmy u Kasi na dwóch szkoleniach. Wiedzę tam nabytą używamy do dziś w naszych gabinetach (wraz z małżonką zajmujemy się refleksologią.) Gdyby nie odległość jaka nas dzieli to z pewnością byśmy się dużo częściej spotykali i dzielili pozytywną energią. Cieszę się Kasiu, że cię poznałem.
Andrzej Wilk

Andrzej Wilk