Katarzyna Przyszewska

Access Bars

Kursy Access Bars w całej Polsce
Sesje Access Bars w Warszawie
Cześć! Miło mi Cię tu gościć. Mam na imię Kasia i jestem certyfikowanym praktykiem i facylitatorem Access Bars® oraz Access Facelift® i Access Body Process®. Od 2016 r. prowadzę sesje oraz certyfikowane kursy Access Bars® – innowacyjnej terapii polegającej na delikatnym dotyku 32 punktów na głowie, które odpowiadają za różne aspekty naszego życia. Terapia Access Bars® może przynieść ulgę w dolegliwościach psychicznych, takich jak stres, lęki, depresja, a także w problemach z koncentracją, snem czy relacjami międzyludzkimi.

Katarzyna Przyszewska

Access Bars

kursy Access Bars w całej Polsce

sesje Access Bars w Warszawie

Cześć! Miło mi Cię tu gościć. Mam na imię Kasia i jestem certyfikowanym praktykiem i facylitatorem Access Bars® oraz Access Facelift® i Access Body Process®. Od 2016 r. prowadzę sesje oraz certyfikowane kursy Access Bars® – innowacyjnej terapii polegającej na delikatnym dotyku 32 punktów na głowie, które odpowiadają za różne aspekty naszego życia. Terapia Access Bars® może przynieść ulgę w dolegliwościach psychicznych, takich jak stres, lęki, depresja, a także w problemach z koncentracją, snem czy relacjami międzyludzkimi.

Access Consciousness®

To podejście transformacji energii, które łączy starą mądrość, starożytną wiedzę i współczesne, bardzo praktyczne narzędzia do zmiany. Rozpoznawalne na całym świecie zabiegi  uwalniające od stresu Access Bars®, odmładzający Access Facelift® oraz energetyczne procesy na ciało Access Body Process®. Prywatnie, korzystam z narzędzi Access Consciousness® od 2014 roku, z czasem używanie ich stało się moim stylem życia, który z radością propaguję oraz polecam w życiu prywatnym i zawodowym.

kurs Access Bars®

Certyfikowane kursy Access Bars® prowadzę w wielu miastach w Polsce. Moim celem jest przekazywanie terapii Access Bars® na najwyższym poziomie, zgodnie z założeniami jej Twórców. Podczas szkoleń dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem zebranym przez lata praktyki z Access Bars®, dzięki czemu jestem w stanie zapewnić najwyższą jakość zajęć oraz profesjonalne podejście.

kurs Access Facelift®

Access Facelift® ma na celu odmłodzenie i rewitalizację twarzy. Jest to holistyczna technika, wykorzystująca lekki dotyk, uwalniająca napięcia i stymulująca energię. Access Facelift® działa na poziomie fizycznym oraz energetycznym, emocjonalnym i mentalnym, co pozwala na uzyskanie trwałych efektów. Jest uznawana za alternatywę dla inwazyjnych zabiegów kosmetycznych.

kurs Access Body Process®

Access Body Process® to holistyczna metoda opracowana przez Access Consciousness, są to zabiegi energetyczne. Każdy z nas ma zdolności do uzdrawiania swojego ciała, nie trzeba mieć zdolności, predyspozycji ani „daru”, aby nauczyć się i używać energetycznych procesów na ciało Access. Są bardzo skuteczne również w pracy ze zwierzętami.   Naucz się ich i korzystaj dla siebie, bliskich, klientów!
Doskonała
Na podstawie 39 opinii
Agnieszka Suchecka
Agnieszka Suchecka
2024-02-25
Szkolenie u Kasi to czysta przyjemność. Każdy kto chce zgłębić i zacząć z Access Bars to koniecznie polecam zacząć właśnie tutaj 😍
Anna mAnna
Anna mAnna
2024-02-25
Szkolenie u Kasi to jedna z lepszych inwestycji w moim życiu.Profesjonalna,uśmiechnięta,z entuzjazmem wprowadziła mnie w tajniki barssów więc z czystym sumieniem polecam ten adres.
Anna Sidorowicz
Anna Sidorowicz
2024-02-22
Zrobiłam u Kasi już 2 szkolenia Access i mogę z lekkością polecić je i Wam ☺️ Zawsze pyszne przekąski, dużo wiedzy, humoru i pięknych historii z których można czerpać garściami. Jeśli rozważacie udział w kursie to Kasia jest właściwą osobą, aby Was poprowadzić przez ścieżki podświadomości ☺️ Kasiu, dziękuję 🙏🏼
Alicja Sieśkiewicz
Alicja Sieśkiewicz
2024-02-21
Najlepsza nauczycielka jaką można sobie wyobrazić 😁 Kasia jest niezwykle ciepłym człowiekiem, zaraża uśmiechem, nie ocenia, podpowiada, ma potężną wiedzę merytoryczną i życiową. Szkolenie z Access Bars było bardzo wartościowe i odżywcze dla umysłu. Ale sekretem tego przedsięwzięcia jest sama prowadząca. Serdecznie polecam, planuję udział w kolejnych wydarzeniach pod okiem Kasi ❤️
ViolaOl
ViolaOl
2024-01-23
Moje odkrycie-Kasia Przyszewska, a zaraz po Kasi, szkolenia, które prowadzi. Przecudowna kobieta, pełna empatii, ciepła, zrozumienia z dyntansem do siebie, nieustajacym uśmiechem na twarzy. Szkolenie które mnie zawołało to Access Bars. Zajęcia prowadzone przez Kasię to pełen profesjonalizm i ogorom wiedzy merytorycznej. Jak się szkolić, to tylko u Kasi Przyszewskiej❤️🙏
Klaudia Jeżewska
Klaudia Jeżewska
2024-01-21
Niesamowite szkolenie... Niesamowita Kasia... Niesamowita wiedza... Niesamowita energia... Tego nie da sie opisać słowami... To trzeba przeżyć, doswiadczyc, dotknac... Polecam wszystkim, ktorzy zastanawiaja sie czy warto sprobowac. Ja wiem, ze WARTO!
Agnieszka Brzostowska
Agnieszka Brzostowska
2023-12-19
Świetne szkolenie, bardzo praktyczne, miła atmosfera. Dostaliśmy dużo praktycznych wskazowek. Gorąco polecam 😊
Bartosz Ruczaj (RehaFix)
Bartosz Ruczaj (RehaFix)
2023-11-16
To była wspaniała przygoda mieć możliwość uczyć się od Kasi :) Dużo uśmiechu, gracji, chęci i spokoju w tłumaczeniu, pokazywaniu treści materiału :) 1000% pomocy i pewności, że uczysz się od osoby praktykującej i pasjonującej się tym co wykłada :) To bardzo duża wartość dodana :) do tego otwarta głowa i serce na tematy poboczne tak, aby pomóc je przy okazji zrozumieć i przerobić ;) Polecajka na maxa :)
Magdalena Bugielska-Bielenica
Magdalena Bugielska-Bielenica
2023-11-13
Szkolenie z Access Bars to rewelacyjne, przełomowe doświadczenie w moim życiu. Wiem, że to początek nowej drogi ku poczuciu szczęścia, lekkości i przestrzeni w sobie, ku nieograniczonej świadomości; bez przywiązywania się do tego wszystkiego co nie jest "moje", co ogranicza i pochodzi z zewnątrz. Wspaniała metoda dotarcia do prawdziwego poczucia siebie i pozostania w nim bez lęku. Kasia potrafi w nieprzeciętny, artystyczny sposób wprowadzić za kulisy Access Bars, tak, że już stanie się czèścią Twojej historii i drogowskazem na przyszłość Serdecznie polecam !!!
Beata Brzyska
Beata Brzyska
2023-11-06
Brałam udział w kilku szkoleniach u Kasi. Pięknie prowadzi, świetnie tłumaczy. Zdecydowanie polecam. Czułam się zaopiekowana i szkolenia dużo wniosły wartości w mój rozwój.

Cześć!

Nazywam się Katarzyna Przyszewska, od 2014 r. prowadzę głównie kobiety w odnalezieniu siebie, swoich talentów, aby z radością spełniały się w życiu. A od 2016 r. jestem Facylitaotrem Access Consciousness®: Access Bars®, Access Facelift® oraz Access Body Process®. Jestem terapeutką pracy z ciałem (TCK) oraz Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), Praktykiem wielu technik, które długo by tu wymieniać m. in. Theta Healing®, ROAR®, EFT.

W moim podejściu kluczowe jest to, do czego zmierzasz i czego pragniesz oraz jak wszystko to, czego doświadczyłaś, może stać się Twoim zasobem i mądrością.

Dlatego nie ważne jak wielu metod już próbowałaś, ze mną możesz:

  • rozwiązać pilne, kosztowne i bolesne problemy z jakimi się zmagasz (i nic nie działa)
  • odkryć i przekroczyć ukryte blokady, opór, uwarunkowania przeszłości i odwlekanie
  • odzyskać pewność siebie, chęć działania i radość życia

Poprowadzę Cię do odnalezienia swojej mocy, entuzjazmu działania i realizacji marzeń – życia w satysfakcji, radości i spełnieniu.

Jestem upartym praktykiem, a to co proponuję sprawdziło najlepiej się w mojej osobistej transformacji. Zmiana jakiej pragniesz jest na wyciągnięcie ręki, zatem…

Rozkwitaj w życiu – po to tutaj jesteś!