Certyfikowany kurs Access Bars®

Przyjdź na jednodniowy certyfikowany kurs, sprawdź działanie Access Bars® na sobie i zdobądź praktyczną umiejętność na całe życie!

Miło mi Cię tu gościć. Mam na imię Kasia, jestem praktykiem i certyfikowanym facylitatorem Access Bars® oraz Access Facelift® i Access Body Process®.

Od 7 lat prowadzę sesje oraz certyfikowane kursy Access Bars® – innowacyjnej terapii polegającej na delikatnym dotyku 32 punktów na głowie, które odpowiadają za różne aspekty naszego życia.

Terapia Access Bars® może przynieść ulgę w dolegliwościach psychicznych, takich jak stres, lęki, depresja, a także w problemach z koncentracją, snem czy relacjami międzyludzkimi.

Korzyści z Access Bars®:

Redukuje stres – szybko, skutecznie, bezinwazyjnie.

Stres towarzyszy nam od chwili narodzin. To naturalna reakcja organizmu na wszechobecne stresory.

Jeżeli jednak żyjesz w ciągłym napięciu, nie potrafisz się odprężyć, stres odbiera Ci energię, odczuwasz przytłoczenie… to czas to zmienić!

Dla kogo jest Access Bars®

 • Zabieg jest stosowany w użytku domowym oraz przez specjalistów i terapeutów na całym świecie (psychoterapeutów, coachów, fizjoterapeutów, refleksologów, kosmetologów, masażystów).
 • Jest ogromnym wsparciem dla kobiet w ciąży, nieocenioną pomocą dla dzieci i młodzieży oraz osób „wypalonych”, przewlekle zestresowanych, zmagających się z lękami, stanami depresyjnymi.
 • Stanowi dodatkowe wsparcie dla chorych, ułatwia uwolnienie się od nałogów, pokonanie zaburzeń w odżywianiu itp.
 • Access Bars® jest dla osób, które chcą rozwinąć swoje umiejętności, znaleźć nową ścieżkę zawodową, obdarowywać bliskich dotykiem by uwolnić ich od stresu i poprawić jakość życia swojego i bliskich.

Dlaczego warto szkolić się u mnie:

PROFESJONALNE PODEJŚCIE

Na szkoleniach przekazuję 7 lat swojej wiedzy i doświadczenia w prowadzeniu sesji oraz kontaktu z klientami. W trakcie szkolenia poznasz moje sposoby zapamiętania punktów Access Bars® oraz podejście do pracy indywidualnej.

SZKOLĘ PRZYSZŁYCH TRENERÓW

14 Uczestniczek moich zajęć spełnia wymagania, aby również prowadzić Klasy Access Bars®: Ania O., Basia W., Kasia Z., Kasia F., Agnieszka K., Anna K., Sylwia S., Claudia D., Aga T., Weronika Ł., Dorota K., Magdalena K., Małgorzata M.

PRAKTYKA i DOŚWIADCZENIE

Korzystam z Access Bars® od 2014 r., stał się to mój styl życia, który promuję, szczególnie do użytku w życiu prywatnym, w rodzinie oraz dla naszych dzieci i młodzieży - bo wiadomo - w nich jest nasza przyszłość.

Jak przebiega kurs Access Bars®:

Zajęcia trwają jeden dzień (zwykle w godzinach 10-18).

Szkolenie zakończone jest rozdaniem certyfikatów uprawniających do wykonywania płatnych sesji Access Bars®

PROGRAM KURSU:

Ponadto:

Dla Uczestników przygotowałam również:

SPOTKANIA ONLINE

Spotkania online dla Uczestników moich zajęć, bo wiele pytań pojawia się wraz z praktyką czyli... po szkoleniu i właśnie wtedy warto jest mieć wsparcie.

ANKIETA DO SESJI BARS

Wiele osób nie zwraca uwagi, kiedy coś zmienia się na lepsze,a ta praktyczna ankieta zmobilizuje do refleksji i pomoże uchwycić różnice przed i po zabiegu.

WYMIANKI NA ŻYWO

Spotkania dla praktyków popularnie nazywane "wymiankami". Odczarowujemy powiedzenie "szewc bez butów chodzi", a Praktycy wymieniają się zabiegami.

Nadchodzące terminy:

Inwestycja:

Klasa Access Bars® to szkolenie realizowane w oparciu o licencję Access Consciousness®
to oznacza, że wszystkich prowadzących obowiązuje Cennik Globalny
podane niżej ceny są dla rezydentów Polski, jeśli mieszkasz w innym kraju zapytaj o koszt swojego udziału

640 PLN

powtórzenie zajęć/ młodzież 16-18 lat

UWAGA: cena dotyczy rezydentów Polski, jeśli mieszkasz w innym kraju zapytaj o koszt swojego udziału

1.275 PLN

dorośli

UWAGA: cena dotyczy rezydentów Polski, jeśli mieszkasz w innym kraju zapytaj o koszt swojego udziału

0 PLN

dla dzieci do 16 lat

(pod opieką opiekuna-uczestnika zajęć)

Zapisz się kurs:

  Dodatkowo:
  - chcesz przyjść z dzieckiem?
  - podaj wiek oraz imię i nazwisko dziecka

  - mieszkasz na stałe poza Polską?
  - napisz kraj wówczas podam cenę Twojego udziału

  - masz pytania?
  - napisz śmiało powyżej

  Kursy prowadzi:

  Katarzyna Przyszewska

  Terapeutka z wieloletnim doświadczeniem.

  Facylitator Access Consciusness®:
  Access Bars® – Access Facelift® – Access Body Process®.
   

  Praktyk Theta Healing®, EFT, ROAR®.

  Od 2016 roku prowadzę kursy Access Bars®, Facelift® oraz Body Process® oraz „Treningi z Kasią” gdzie wykorzystuję swoją metodę ekspercką i wspieram osoby chcące rozwiązać pilne, kosztowne i bolesne problemy, z którymi się zmagają – bez względu na to, ile już metod próbowały wcześniej. W łagodny sposób pomagam przełamać ukryte blokady i wewnętrzny opór, uwolnić się od uwarunkowań przeszłości oraz odzyskać pewność siebie i chęć do działania.

  Moim celem jest inspiracja i motywowanie do odnalezienia własnej siły, wyznaczania i osiągania ambitnych celów, sukcesu oraz realizacji marzeń – doświadczenia radości i spełnienia.

  Jestem wytrwałym praktykiem, a to, co proponuję, sprawdziło się najlepiej w mojej osobistej transformacji. Przekonaj się, że zmiana jest na wyciągnięcie ręki.

  Zapraszam serdecznie!

  Opinie uczestników:

  Zapisz się na szkolenie !