Certyfikowany kurs Access Body Process®

Energia wzbudzona dotykiem

Access Body Process® to  zabiegi energetyczne. Każdy z nas ma zdolności do uzdrawiania swojego ciała, nie trzeba mieć zdolności, predyspozycji ani „daru”, aby nauczyć się i używać energetycznych procesów na ciało Access. Są bardzo skuteczne również w pracy ze zwierzętami. Naucz się ich i korzystaj dla siebie, bliskich, klientów!

Miło mi Cię tu gościć.

Mam na imię Kasia, jestem praktykiem i certyfikowanym facylitatorem Access Bars® oraz Access Facelift® i Access Body Process®.

Od 7 lat prowadzę sesje oraz certyfikowane kursy Access Bars® oraz korzystam i uczę Access Body Proces® od wielu lat; na początku kompletnie „nie wierzyłam, że to działa”.

Niestety (albo stety) przekonałam się o mocy procesów na sobie, kiedy wylądowałam w szpitalu – teraz nie muszę wierzyć, że one działają – ja to po prostu wiem. Na zajęciach dzielę się doświadczeniem i sukcesami moich Podopiecznych.​

Rodzaje Access Body Process®

Uczę wszystkich wspaniałych procesów energetycznych na ciało Access Body Process®. Poniżej obejrzyj wideo o niekwestionowanych liderach – niezmiennie cieszą się największym zainteresowaniem – są to: Korekta widzenia oraz MTVSS.
Jest ponad 50 rodzajów Access Body Process®.
Procesy można podzielić ze względu na ich cel:
oraz ze względu na obszar działania:

Jak przebiega kurs Access Body Process®:

Zajęcia trwają 3 godziny i obejmują naukę JEDNEGO procesu.

Szkolenie zakończone jest rozdaniem certyfikatów uprawniających do wykonywania płatnych sesji Access Body Process®

PROGRAM KURSU:

Ponadto:

Nadchodzące terminy - wybierz proces z kalendarza:

Zapisz się na kurs:

  Dodatkowo:
  - chcesz przyjść z dzieckiem?
  - podaj wiek oraz imię i nazwisko dziecka

  - mieszkasz na stałe poza Polską?
  - napisz kraj wówczas podam cenę Twojego udziału

  - masz pytania?
  - napisz śmiało powyżej

  Inwestycja:

  Klasa Access Body Process® to czterogodzinne szkolenie z nauką i praktyką JEDNEGO, procesu realizowane w oparciu o licencję Access Consciousness®. Podane niżej ceny są dla rezydentów Polski, jeśli mieszkasz w innym kraju zapytaj o koszt swojego udziału.

  400 PLN

  Za drugi proces

  przy zapisie na dwa procesy
  LUB przy zapisie na Klasę Bars/Facelift

  550 PLN

  Dorośli

  UWAGA: cena dotyczy rezydentów Polski, jeśli mieszkasz w innym kraju zapytaj o koszt swojego udziału

  0 PLN

  Dzieci do 16 lat

  (pod opieką opiekuna-uczestnika zajęć)

  Kursy prowadzi:

  Katarzyna Przyszewska

  Terapeutka z wieloletnim doświadczeniem.

  Facylitator Access Consciusness®:
  Access Bars® – Access Facelift® – Access Body Process®.

  Praktyk Theta Healing®, EFT, ROAR®.

  Od 2016 roku prowadzę kursy Access Bars®, Facelift® oraz Body Process® oraz „Treningi z Kasią” gdzie wykorzystuję swoją metodę ekspercką i wspieram osoby chcące rozwiązać pilne, kosztowne i bolesne problemy, z którymi się zmagają – bez względu na to, ile już metod próbowały wcześniej. W łagodny sposób pomagam przełamać ukryte blokady i wewnętrzny opór, uwolnić się od uwarunkowań przeszłości oraz odzyskać pewność siebie i chęć do działania.

  Moim celem jest inspiracja i motywowanie do odnalezienia własnej siły, wyznaczania i osiągania ambitnych celów, sukcesu oraz realizacji marzeń – doświadczenia radości i spełnienia.

  Jestem wytrwałym praktykiem, a to, co proponuję, sprawdziło się najlepiej w mojej osobistej transformacji. Przekonaj się, że zmiana jest na wyciągnięcie ręki.

  Zapraszam serdecznie!

  Opinie uczestników:

  Doskonała
  Na podstawie 39 opinii
  Agnieszka Suchecka
  Agnieszka Suchecka
  2024-02-25
  Szkolenie u Kasi to czysta przyjemność. Każdy kto chce zgłębić i zacząć z Access Bars to koniecznie polecam zacząć właśnie tutaj 😍
  Anna mAnna
  Anna mAnna
  2024-02-25
  Szkolenie u Kasi to jedna z lepszych inwestycji w moim życiu.Profesjonalna,uśmiechnięta,z entuzjazmem wprowadziła mnie w tajniki barssów więc z czystym sumieniem polecam ten adres.
  Anna Sidorowicz
  Anna Sidorowicz
  2024-02-22
  Zrobiłam u Kasi już 2 szkolenia Access i mogę z lekkością polecić je i Wam ☺️ Zawsze pyszne przekąski, dużo wiedzy, humoru i pięknych historii z których można czerpać garściami. Jeśli rozważacie udział w kursie to Kasia jest właściwą osobą, aby Was poprowadzić przez ścieżki podświadomości ☺️ Kasiu, dziękuję 🙏🏼
  Alicja Sieśkiewicz
  Alicja Sieśkiewicz
  2024-02-21
  Najlepsza nauczycielka jaką można sobie wyobrazić 😁 Kasia jest niezwykle ciepłym człowiekiem, zaraża uśmiechem, nie ocenia, podpowiada, ma potężną wiedzę merytoryczną i życiową. Szkolenie z Access Bars było bardzo wartościowe i odżywcze dla umysłu. Ale sekretem tego przedsięwzięcia jest sama prowadząca. Serdecznie polecam, planuję udział w kolejnych wydarzeniach pod okiem Kasi ❤️
  ViolaOl
  ViolaOl
  2024-01-23
  Moje odkrycie-Kasia Przyszewska, a zaraz po Kasi, szkolenia, które prowadzi. Przecudowna kobieta, pełna empatii, ciepła, zrozumienia z dyntansem do siebie, nieustajacym uśmiechem na twarzy. Szkolenie które mnie zawołało to Access Bars. Zajęcia prowadzone przez Kasię to pełen profesjonalizm i ogorom wiedzy merytorycznej. Jak się szkolić, to tylko u Kasi Przyszewskiej❤️🙏
  Klaudia Jeżewska
  Klaudia Jeżewska
  2024-01-21
  Niesamowite szkolenie... Niesamowita Kasia... Niesamowita wiedza... Niesamowita energia... Tego nie da sie opisać słowami... To trzeba przeżyć, doswiadczyc, dotknac... Polecam wszystkim, ktorzy zastanawiaja sie czy warto sprobowac. Ja wiem, ze WARTO!
  Agnieszka Brzostowska
  Agnieszka Brzostowska
  2023-12-19
  Świetne szkolenie, bardzo praktyczne, miła atmosfera. Dostaliśmy dużo praktycznych wskazowek. Gorąco polecam 😊
  Bartosz Ruczaj (RehaFix)
  Bartosz Ruczaj (RehaFix)
  2023-11-16
  To była wspaniała przygoda mieć możliwość uczyć się od Kasi :) Dużo uśmiechu, gracji, chęci i spokoju w tłumaczeniu, pokazywaniu treści materiału :) 1000% pomocy i pewności, że uczysz się od osoby praktykującej i pasjonującej się tym co wykłada :) To bardzo duża wartość dodana :) do tego otwarta głowa i serce na tematy poboczne tak, aby pomóc je przy okazji zrozumieć i przerobić ;) Polecajka na maxa :)
  Magdalena Bugielska-Bielenica
  Magdalena Bugielska-Bielenica
  2023-11-13
  Szkolenie z Access Bars to rewelacyjne, przełomowe doświadczenie w moim życiu. Wiem, że to początek nowej drogi ku poczuciu szczęścia, lekkości i przestrzeni w sobie, ku nieograniczonej świadomości; bez przywiązywania się do tego wszystkiego co nie jest "moje", co ogranicza i pochodzi z zewnątrz. Wspaniała metoda dotarcia do prawdziwego poczucia siebie i pozostania w nim bez lęku. Kasia potrafi w nieprzeciętny, artystyczny sposób wprowadzić za kulisy Access Bars, tak, że już stanie się czèścią Twojej historii i drogowskazem na przyszłość Serdecznie polecam !!!
  Beata Brzyska
  Beata Brzyska
  2023-11-06
  Brałam udział w kilku szkoleniach u Kasi. Pięknie prowadzi, świetnie tłumaczy. Zdecydowanie polecam. Czułam się zaopiekowana i szkolenia dużo wniosły wartości w mój rozwój.

  Zapisz się na szkolenie!