Certyfikowany kurs Access Facelift®

Poznaj skuteczną i sprawdzoną na całym świecie naturalną, holistyczną, bezinwazyjną energetyczną technikę, która pozwala uwolnić stres, odzyskać młodość i wspaniałe samopoczucie.

Access Facelift® to dynamiczny zabieg polegający przywróceniu w całym ciele generatywnej energii młodości i witalności.

Delikatny dotyk dekoltu, szyi, twarzy i głowy usuwa napięcie, eliminuje czynnik stresowy, rozpuszcza osądzanie siebie – dzięki czemu: czujemy się inaczej, działamy inaczej i wiele rzeczy w życiu może się zmienić.

Access Facelift® to koktajl energetyczny dla całego ciała i niezwykły proces, który może odwrócić wygląd starzenia się twarzy i wywołać podobne efekty w całym ciele.

Po wielokrotnym zastosowaniu (co najmniej 20 razy w serii) uzyskany efekt jest trwały.

Miło mi Cię tu gościć. Mam na imię Kasia, jestem praktykiem i certyfikowanym facylitatorem Access Bars® oraz Access Facelift® i Access Body Process®.

Od 6 lat prowadzę sesje oraz certyfikowane kursy Access Facelift® i stosuję go w codziennej pielęgnacji.

Access Facelift® ma na celu odmłodzenie i rewitalizację twarzy. Jest to holistyczna technika, wykorzystująca lekki dotyk, uwalniająca napięcia i stymulująca energię. Access Facelift® działa na poziomie fizycznym oraz energetycznym, emocjonalnym i mentalnym, co pozwala na uzyskanie trwałych efektów. Jest uznawana za alternatywę dla inwazyjnych zabiegów kosmetycznych.

Kiedy stosować Access Facelift®

Access Facelift® jest pomocny:

Dlaczego warto szkolić się u mnie:

PROFESJONALNE PODEJŚCIE

Na szkoleniach przekazuję 7 lat swojej wiedzy i doświadczenia w prowadzeniu sesji oraz kontaktu z klientami. W trakcie szkolenia poznasz najnowsze informacje o Access Facelift® oraz podejście do pracy indywidualnej.

SZKOLĘ PRZYSZŁYCH TRENERÓW

14 Uczestniczek moich zajęć spełnia wymagania, aby samodzielnie prowadzić Klasy Access Bars®: Ania O., Basia W., Kasia Z., Kasia F., Agnieszka K., Anna K., Sylwia S., Claudia D., Aga T., Weronika Ł., Dorota K., Magdalena K., Małgorzata M.

PRAKTYKA i DOŚWIADCZENIE

Korzystam z Access Facelift® od 2016 r., używam do codziennej pielęgnacji i rewitalizacji ciała. Wiele Uczestniczek moich kursów to kosmetyczki, które wdrożyły tą technikę w swoich gabinetach - znam ich rozterki i wyzwania.

Jak przebiega kurs Access Facelift®:

Zajęcia trwają jeden dzień (zwykle w godzinach 10-18).

Szkolenie zakończone jest rozdaniem certyfikatów uprawniających do wykonywania płatnych sesji Access Facelift®

PROGRAM KURSU:

Ponadto:

Dla Uczestników przygotowałam również:

NAGRANIE WIDEO

Zmiany twarzy po Access Facelift® są często spektakularne, a Panie szybko przyzwyczajają się do nowej jakości, zapominając jak było wcześniej. Warto uchwycić moment PRZED i PO sesji, tak aby zdjęcia były porównywalne.

ANKIETA DO FACELIFT

Wiele osób nie zwraca uwagi, kiedy coś zmienia się na lepsze,a ta praktyczna ankieta zmobilizuje do refleksji i pomoże uchwycić różnice przed i po zabiegu - najlepiej działa przy pełnej serii! Wiedzą to to uczestniczki serii 20xFacelift®

WYMIANKI NA ŻYWO

Spotkania dla praktyków popularnie nazywane "wymiankami". Odczarowujemy powiedzenie "szewc bez butów chodzi", a Praktycy wymieniają się zabiegami Access. Spotkania odbywają się regularnie w Warszawie.

Nadchodzące terminy:

Inwestycja:

Klasa Access Facelift® to szkolenie realizowane w oparciu o licencję Access Consciousness®
to oznacza, że wszystkich prowadzących obowiązuje Cennik Globalny
podane niżej ceny są dla rezydentów Polski, jeśli mieszkasz w innym kraju zapytaj o koszt swojego udziału

825 PLN

powtórzenie zajęć/ młodzież 16-18 lat

UWAGA: cena dotyczy rezydentów Polski, jeśli mieszkasz w innym kraju zapytaj o koszt swojego udziału

1.650 PLN

dorośli

UWAGA: cena dotyczy rezydentów Polski, jeśli mieszkasz w innym kraju zapytaj o koszt swojego udziału

0 PLN

dla dzieci do 16 lat

(pod opieką opiekuna-uczestnika zajęć)

Zapisz się na kurs:

  Dodatkowo:
  - chcesz przyjść z dzieckiem?
  - podaj wiek oraz imię i nazwisko dziecka

  - mieszkasz na stałe poza Polską?
  - napisz kraj wówczas podam cenę Twojego udziału

  - masz pytania?
  - napisz śmiało powyżej

  Kursy prowadzi:

  Katarzyna Przyszewska

  Terapeutka z wieloletnim doświadczeniem.

  Facylitator Access Consciusness®:
  Access Bars® – Access Facelift® – Access Body Process®.
   

  Praktyk Theta Healing®, EFT, ROAR®.

  Od 2016 roku prowadzę kursy Access Bars®, Facelift® oraz Body Process® oraz „Treningi z Kasią” gdzie wykorzystuję swoją metodę ekspercką i wspieram osoby chcące rozwiązać pilne, kosztowne i bolesne problemy, z którymi się zmagają – bez względu na to, ile już metod próbowały wcześniej. W łagodny sposób pomagam przełamać ukryte blokady i wewnętrzny opór, uwolnić się od uwarunkowań przeszłości oraz odzyskać pewność siebie i chęć do działania.

  Moim celem jest inspiracja i motywowanie do odnalezienia własnej siły, wyznaczania i osiągania ambitnych celów, sukcesu oraz realizacji marzeń – doświadczenia radości i spełnienia.

  Jestem wytrwałym praktykiem, a to, co proponuję, sprawdziło się najlepiej w mojej osobistej transformacji. Przekonaj się, że zmiana jest na wyciągnięcie ręki.

  Zapraszam serdecznie!

  Opinie uczestników:

  Zapisz się na szkolenie !