Energetyczne procesy na ciało Access

Energetyczne procesy na ciało Access

*** TWOJE CIAŁO ***

Gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz, pojedynczo czy w grupie…
ONO zawsze jest z TOBĄ
Ciało, Ciałko, Ciałeńko…
kochasz?
zadbaj…
zapytaj je:
Ciało – czym mogę Ciebie dzisiaj obdarować?

Czym są energetyczne procesy na ciało Access?

Są to procesy, gdzie kładziesz ręce na ciele drugiej osoby, co powoduje AKTYWACJĘ i uruchomienie przepływu energii.

*** Każdy może się tego nauczyć! ***

Jest ponad 50 procesów energetycznych o różnych właściwościach. Uczę tych najbardziej popularnych.

Procesy można podzielić ze względu na ich cel:

oraz ze względu na obszar działania:

Poruszasz to, co dotychczas stało w miejscu, pozwalasz płynąć, jesteś katalizatorem zmiany dla drugiej osoby i dla siebie. 

Są to procesy energetyczne, bardzo przyjemne i delikatne, a jednocześnie silnie działające regenerująco i odżywczo dla ciała i energii.

W ramach zajęć:

Poniżej znajdziesz procesy których uczę w czasie 4h zajęć

Korekta wzroku

Proces pomocny w korygowaniu wzroku, ale również umożliwia zobaczyć lub „przejrzeć na oczy” z tym czego dostrzec nie możesz lub nie chcesz; jest również pomocny w problemach z zatokami.

MTVSS

Jeden z najbardziej dynamicznych procesów energetycznych; pozwala cofnąć/uwolnić dysfunkcje w ciele; można go stosować na całe ciało/ system immunologiczny/ poszczególne narządy/ wykorzystywać przy ćwiczeniach fizycznych
wspomaga system odpornościowy, cofa programowanie ciała (powracasz do tzw. blue print), łagodzi dolegliwości 

BMM & spotęgowanie 90% możliwości pracy mózgu

Zmienia to, gdzie w życiu tworzymy życie i ciało poprzez naśladowanie innych zamiast ze swojego wyboru. Naśladujesz innych próbując powielić lub zrozumieć ich. Nakładasz na swoje życie i ciało czyjeś punkty widzenia (rodziców, społeczeństwa, schematy z innych  żyć itp.).  

Pamięć komórkowa

Proces odwracający efekty fizycznych urazów i blizn w ciele; proces odblokowuje niezgodną pamięć komórek, aby mogły wrócić do stanu do jakiego zostały stworzone. Proces jest skuteczny dla ludzi i zwierząt.

Zerowa suma traum

Stosowany w przypadkach gdy ciało doznało szoku/traumy, proces cofa jej historię i zapis w ciele, szczególnie przydatny dla powtarzających się zdarzeń, gdy z każdym kolejnym urazem przyzwyczajasz się coraz bardziej do poziomu bólu / osłabionego funkcjonowania i kontynuujesz swoje działanie dodając ciału dodatkowe uraz. Proces ma zastosowanie dla sportowców, odnawiających się urazach oraz dla osób wykonujących powtarzający się nadmierny wysiłek.

Odbudowa komunii z Ziemią

Proces przywracający, wzmacniający połączenie i jedność z Ziemią, połączenie które mamy od zawsze jednak w pośpiechu codzienności zapominamy, że można korzystać ze źródła obfitości jakim jest Ziemia.


Odwzajemnione wymiarowości

Są wszędzie tam, gdzie inne wymiary przekazują twojemu ciału punkty widzenia i wpływają na twoje ciało tutaj, tak samo jak tam. Wówczas źródło problemu znajduje się niecałkowicie w tej rzeczywistości, częściowo jest w innych wymiarach i innych rzeczywistościach
Proces szczególnie przydatny przy dolegliwościach, które nie chcą ustąpić, bólach pleców i krzyża.

Upłynnianie fizycznego krzepnięcia

Jesteś energią która płynie i nieustannie się porusza, wszędzie – w ciele i na zewnątrz ciała –
wszystkie miejsca gdzie w ciele coś zakrzepło, czujesz zastój, sztywność, twarde, nieelastyczne miejsce w ciele – fizycznie i energetycznie – możesz poruszyć i przywrócić do przepływu.

De-molekularna manifestacja molekularna de-manifestacja

Proces przydatny kiedy w ciele dzieje się coś co nie powinno zajść, albo to co powinno nie dzieje się. Proces stosowany od zapalenia stawów przez guzy po znamiona, używany dla miejsc w ciele, gdzie pojawiło się coś dodatkowego czego być nie powinno, pomocny również przy zatruciach.