O mnie

Katarzyna Przyszewska

Moim osobistym celem jest pokazać, że dla każdego możliwe jest odkrycie i wykorzystanie całego swojego potencjału. Jesteś darem dla świata, nie ma drugiej takiej osoby – kiedy jesteś w pełni sobą i dzielisz się swoją wspaniałością z innymi. 

Uwolnij to, co Cię blokuje, zostaw ograniczenia i niemożliwości – zrób odważny krok i odszukaj prawdziwego Siebie – odzyskaj swoją moc, talenty i radość życia. Skoro mnie się udało – dla Ciebie też jest to możliwe! 

I rozkwitaj w życiu – po to tutaj jesteś!

Napisano o mnie:

Trenerka osobistego wzrostu, wykorzystująca w swoim warsztacie dobrodziejstwa wielu metod. Ambasadorka techniki ROAR (USA), Facylitator Access Consciusness i praktyk Theta Healing. Niebywale skuteczna w tym co robi, wciąż sięgająca po więcej lekkości, łatwości i radości. Specjalista w zadawaniu pytań. Przez lata pracy i rozwoju osobistego przeszła przez różne techniki, szkoły i podejścia w poszukiwaniu tego „jak zacząć żyć i być szczęśliwym”. 

W czasie sesji indywidualnych i warsztatów pomaga uwolnić mentalne i energetyczne blokady zatrzymujące życie w opcji „pauza”. Terapeuta czaszkowo-krzyżowy, z zamiłowania tancerka. Cały czas poszerza swój warsztat i techniki pracy, tłumaczka książek oraz spotkań o pieniądzach i odzyskiwaniu osobistej wolności.

Techniki z jakich korzystam:

Na swojej drodze stosowałam i poznałam wiele technik, niektóre były mi mało przydatne. z innych korzystałam, poznałam , doceniłam ich głęboką mądrość i wykorzystuję ją w pracy z Klientami.
Są to przede wszystkim: EFT, Transitions – praca w polu narodzin (rok przed poczęciem, okres ciąży oraz pierwszy rok życia), ustawienia rodzinne Hellingera, praca z ukrytymi przekonaniami, Theta Healing, recall healing, terapia czaszkowo-krzyżowa, matryca energetyczna, fizyka kwantowa, praca z innymi wcieleniami (regresing), psychodrama, uwalnianie emocji z ciała, narzędzia Access Consciousness.