Jak przejąć kontrolę nad swoim życiem?

Jak przejąć kontrolę nad swoim życiem?

BEZPŁATNY ZOOM

Czujesz, że możliwe jest więcej, ale nie możesz ruszyć z miejsca? Czujesz opór lub mówisz sobie, że to tylko marzenia a realizacja to jest już „niemożliwe”? A co, jeśli możesz to zmienić – uwolnić się z ograniczeń i rozkwitać w życiu! Dowiedz się jak możesz odzyskać kontrolę nad swoim życiem odzyskać klarowne spojrzenie i podjąć realne kroki do osiągnięcia swoich celów i zamierzeń.

Czy jesteś szczęśliwa z pieniędzmi i czy pieniądze są szczęśliwe w Twoim portfelu?

 

 

Wiele osób, które się do mnie zgłasza na sesje indywidualne i zajęcia – czasem gdzieś w tle, czasem mówiąc o tym wprost – wspomina o swoich kłopotach finansowych, trudnościach w wyznaczeniu odpowiedniej ceny swoich usług czy o zmartwieniach o finansową przyszłość.
Wiele mówimy o świadomości i byciu świadomym człowiekiem. A czego tak NAPRAWDĘ jesteśmy świadomi w relacji z pieniędzmi? Przecież to również relacja i zobacz:
ILE MARZEŃ I MAŁŻEŃSTW ROZPADŁO SIĘ Z POWODU PIENIĘDZY?

A jak jest u Ciebie?

 

Zaobserwuj czy przypadkiem nie kręcisz się w kółko i powtarzasz na okrągło to samo przez lata albo nawet z pokolenia na pokolenie licząc na inny efekt końcowy. Odpowiedz uczciwie sama sobie: czy naprawdę ZMIENIASZ swój finansowy świat i życie?

Jak to sprawdzić? Pomyśl o tym, jakie emocje i postawy lub też problemy finansowe przeważały u Ciebie kilka lat temu – i zobacz, jak jest teraz. Czy coś się zmieniło?

Jeśli masz wciąż podobne zmartwienia i emocje, warto zastanowić się, czy zmiana, jaką osiągnęłaś, jest satysfakcjonująca? Czy męczysz się z tym niewygodnym tematem, chcesz czegoś innego niż, to co jest obecnie, a to… wciąż wydaje się być nieosiągalne?

Bez względu na to, czy posiadasz dużo, czy niewiele tak naprawdę to, co ważne w relacji do pieniędzy nie znajduje się w portfelu ani na koncie a… w Tobie. Bo pieniądze tworzysz, nie tylko wykorzystując swoją inteligencję finansową, ale w bardzo dużym stopniu przez EMOCJE, jakie Ci towarzyszą w zarabianiu, wydawaniu, otrzymywaniu i gromadzeniu pieniędzy.

Jeśli chcesz mieć większy luz i spokój finansowy i OTWORZYĆ się na nowe możliwości przyjrzyj się emocjonalnym wzorcom finansowym, jakie obecnie Tobą kierują. Tak właśnie. One kierują Tobą… a przecież to Ty chcesz zarządzać pieniędzmi!!!

Możesz rozpoznać swój nieskuteczny i przestarzały wzorzec finansowy, a następnie poznać skuteczne sposoby się z niego uwolnić i wprowadzić NOWY paradygmat finansowy.